Przychodnia Lekarzy Specjalistów „SANMED” Sp.J. założona została w 1999 roku jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Początkowo siedziba przychodni mieściła się przy ul. Staszica, w okolicach dworca PKS. W miarę rozwoju przychodni i świadczeniu coraz to większej ilości usług medycznych, przychodnia została przeniesiona na ul. Wojska Polskiego 2.

Od 1 lipca 2016 r. Przychodnia SANMED ma swoją siedzibę w nowo wybudowanym budynku przy ul. Joanny Żubr 18 w Wieluniu.

Od roku 2000 świadczy usługi w ramach kontraktu z Kasą Chorych a później Narodowym Funduszem Zdrowia.

Działalność ukierunkowana jest na porady i konsultacje lekarzy specjalistów, których aktualnie zatrudniamy 30 w 23 specjalizacjach.

Posiadamy aktualnie bardzo dobrze wyposażone pracownie badań obrazowych w których wykonujemy większość z możliwych badań ultrasonograficznych, badania endoskopowe górnego i dolnego odcinka przewodu pokarmowego oraz narządu rodnego. Badania te przeprowadzają doświadczeni i wprawni specjaliści.

 Od 10 lat funkcjonuje w ramach przychodni punkt pobrań badań laboratoryjnych, które wykonywane są przez DIAGNOSTYKA Laboratoria Medyczne.

Wykonujemy badania EKG, KTG, Spirometryczne, od wielu lat cyklicznie wykonujemy badania densytometryczne.

Lekarz medycyny pracy wykonuje badania okresowe,  i badania dla kierowców.

W gabinetach zabiegowych przeprowadzamy drobne zabiegi chirurgiczne, ginekologiczne oraz pielęgniarskie.

Świadczymy również usługi w zakresie POZ – Lekarz, Pielęgniarka Środowiskowa, Położna Środowiskowa oraz Medycyna Szkolna w gminie Mokrsko (POZ-ty Mokrsku z filią w Ożarowie), Wieluń (POZ w Kurowie) oraz Konopnica (POZ w Konopnicy).


Zachęcamy Państwa do korzystania z naszych specjalistycznych, diagnostycznych oraz wielu innych dodatkowych usług medycznych, o których więcej informacji znajdą Państwo na dalszych kartach naszej strony.

Nieustannie poszerzamy zakres świadczonych przez nas usług medycznych, bacząc na dobro naszych Pacjentów oraz zadowolenie naszych Kontrahentów.

Zapraszamy serdecznie.

 

Pacjenci ubezpieczeni w firmach: LuxMed, Medicover, Allianz, Medica Assistance, ICR, Asekuracja, Polmed, Formedis, Mega-Med, PZU obsługiwani są bezpłatnie w ramach posiadanych pakietów.

Porady z zakresu alergologii, alergologii dziecięcej, chirurgii ogólnej, diabetologii i reumatologii, mogą być wykonywane BEZPŁATNIE w ramach z umowy z NFZ.